Reportáž z Malediv

V květnu jsme navštívili Maledivy a testovali jsme pro Vás mnoho luxusních resortů v tomto nádherném tropickém ráji.

Navštívili jsme:

Dusit Thani Maldives Resort, který Vás ohromí svým korálovým útesem přímo před Vaší vilou, skvělým servisem a výbornou nejen thajskou kuchyní.

Nový resort Loama s nedotčeným korálovým útesem přímo u pláže, neuvěřitelnými západy slunce a hlavně vstřícností místního personálu. Jako v jediném resortu se zde můžete seznámit s historií a kulturou celých Malediv a to díky místnímu muzeu, vykopávkám, a také díky jediné funkční galerii v tomto regionu.

Oblíbili jsme si Resort Niyama, který Vám nabídne velmi prostorné pokoje a také širokou nabídku vodních sportů včetně surfování. Výtečná je hlavně kuchyně a to ve všech 5 hlavních restauracích. O děti je postaráno v nádherném, skvěle vybaveném dětském klubu a za zábavou se po náročném dni vydejte do baru pod vodou nebo si odpočiňte při privátním promítání filmu na pláži.

Resort JA Manafaru výjimečný svými komfortními a prostornými vilami, krásnými plážemi a výtečným sushi. Pro neopakovatelný zážitek se nechte zavést na privátní ostrov, kde můžete nejen povečeřet pochoutky připravené na grilu, ale také přenocovat a ráno si vychutnat východ slunce jako jediní na ostrově. Resort vhodný jak pro páry, tak i rodiny s dětmi, které najdou zábavu v dětském klubu nebo třeba při krabích závodech jen tak na pláži.

Milujeme resort Huvafen Fushi, kde se nechte hýčkat masáží ve spa pod mořskou hladinou, pozorujte západ slunce z lodi - dhoni se skleničkou šampaňského v ruce, nakrmte rejnoky, kteří sem každý den připlouvají a ochutnejte místní speciality raw restaurace nebo luxusní restaurace SALT. Úžasný korálový útes, kde můžete spatřit rejnoky, želvy i žraloky. Resort ideální jak pro páry, svatební cesty, tak i pro rodiny s většími dětmi. Nabídka vodních sportu a dalších aktivit je široká.

Lily Beach Resort  - první all-inclusive hotel na Maledivách, ideální pro rodiny s dětmi. Rodinné vily, korálový útes okolo ostrova, vodní sporty. Krásné spa nad vodní hladinou a 4 hlavní restaurace s výtečnou kuchyní.