Speciální nabídky hotelů na Maledivách

 

Luxusní resort Hurawalhi Island s 90 vilami, jen pro dospělé, je stejně dechberoucí jako oceán a písčité pláže, které ho obklopují. Věříme, že krásnější ostrov jste doposud nenavštívili! Elegantní vily, zavěšené nad třpytivým Indickým oceánem, jsou ztělesněním maledivského luxusu. Vklouzněte do laguny ze sluneční terasy a obdivujte majestátní krásu okolí Hurawalhi ze soukromí vaší vily nebo ze svého vlastního nekonečného bazénu.

Vydejte se s námi na dovolenou snů a využijte skvělou nabídku. Vánoční sleva 20 % na všechny typy pokojů a vybrané stravování! Oslavte Vánoce ve velkém stylu a vycestujte mezi 19.-27.12.2019! Nabídka platí pouze do konce listopadu.

Soneva Fushi se stal nejoblíbenějším resortem roku! V prostorných vilách se hosté mohou těšit na jedinečný „trosečníkový“ zážitek s krásně navrženými interiéry vyrobenými z nejkvalitnějších udržitelných materiálů. Privátní vily s vlastním úsekem nedotčené pláže jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální soukromí a čisté spojení s přírodou, každá vila nabízí venkovní koupelnu, která zasahuje do soukromé zahrady.

Zaujali jsme Vás? A co na Maledivách strávit romantické Vánoce ve dvou? Soneva Fushi přichází s jedinečnou nabídkou na období vánočních prázdnin v termínu od 20.12.2019.13.1.2020!* V tomto období získáte polopenzi pro dva zdarma a vnitrostání zpáteční let zdarma.

 

Amilla Fushi Resort & Residences se nachází na atolu Baa. Pokoje jsou vybaveny postelemi king size, pohodlnými místnostmi, iPady, dokovacími stanicemi či přehrávačem Blu-Ray. Velké rezidence jsou určeny pro skupiny, rodiny nebo VIP, nabízejí čtyři, šest nebo osm ložnic, soukromého kuchaře a golfové kočárky ve stylu Rolls-Royce. Resort také pořádá speciální tenisové a fotbalové kempy, kterých se zúčastní bývalé sportovní hvězdy.

Vyrazte v chladném zimním období (až do 19.12.2019) a využijte slevy 10 % + polopenzi zdarma.

 

Resort Sun Aqua Iru Veli leží na jedinečném ostrově, v tropickém útočišti pro relaxaci a zábavu, v naprosté intimitě. Každý pokoj nabízí soukromý bazén s výhledem na oceán či luxusní koupelnu. Sun Aqua Spa, postavený na klidné ostrovní laguně, je svatyní blahobytu. Za zvuku šeptajících vln se ponořte do naprostého klidu a vychutnejte si svou masáž.
 
Ještě příjemnější je sleva 40 % na ubytování a zvýhodněná cena leteckého transferu. Vaši cestu můžeme naplánovat až do konce října roku 2020! Nabídka platí pro rezervace provedené do 15.1.2020.
 
 
Park Hyatt se nachází v North Huvadhoo, jednom z největších přírodních atolů na světě, krásné útočiště s přírodní bílou pláží a azurovou lagunou. Dopřejte si výběr z 50 soukromých vil, umístěných v přírodní krajině nebo posazených nad vodou s výhledem na oceán, z nichž každá je navržena s maximálním komfortem.
 
Pokud zvažujete navštívit Maledivy až v příštím roce, nezoufejte! Pro cesty od 11.1.-30.4.2020*** připravil resort slevu 40 nebo 45 % dle typu zvoleného pokoje.
 
 
Hideaway Beach Resort & Spa je ideální útočiště na Maledivách, nacházející se v severním atolu Haa Alifu. Exkluzivní letovisko se službami pro ty, kteří vyžadují originální luxus a maximální soukromí. Tento neuvěřitelný resort je situovaný na soukromém ostrově ve tvaru půlměsíce a nabízí výběr soukromých vil nebo soukromých vil s bazénem.
 
Dálé Vás jistě přesvědčí skvělá nabídka 50% slevy na všechny typy ubytování. A navíc v lákavých termínech 1.11.-28.12.2019, prožijte tak kouzelné Vánoce v tropickém ráji.
 
Prožijte na Maledivách Nový rok a silvestrovské oslavy. Pro období 29.12.2019-7.1.2020 pro Vás máme slevu 45 % na ubytování typu vila a až dvě děti do 12 let můžete s sebou vzít zdarma!
 
 
Conrad Maledives s nekonečnými bazény a vůní Indického oceánu nabízí vily a apartmá, umístěné nad vlnami nebo zasazené mezi tropickou zelení, nabízí hostům maximální soukromí a příležitost spojit se s přírodou a maledivskou kulturou.
 
I zde můžete strávit exotické Vánoce za speciální ceny. Resort nabízí slevu 20 % na vybrané pokoje v období od 19.12.2019 do 8.5.2020 při délce pobytu min. 4 noci. Dlouho nečekejte a kontaktujte nás, nabídka je platná do 31.1.2020.
 
 
Dusit Thani  se nachází se na ostrově Mudhdhoo v atolu Baa  - první a jediné světové biosférické rezervaci. Tento hotel na Maledivách je pouhých 35 minut hydroplánem od hlavního města Malé nebo 25 minut vnitrostátním letem a 10 minut člunem od letiště Dharavandhoo. Hosté mohou plavat v jednom z největších nekonečných bazénů na Maledivách. Dusit Thani je velmi oblíbený u rodin s dětmi.
 
Pokud se již rozmýšlíte nad Vaší dovolenou v roce 2020, potěší Vás 45% sleva na všechny typy pokojů. Děti mladší 12 let mají pobyt i stravu zcela zdarma. Resort pro své hosty nabízí zdarma také plavbu při západu slunce. Dopřejte si také relaxační wellness procedury se slevou 25 %. Nabídka je platná pro pobyty od 11.1.-6.4.2020!
 
Rezervujte na poslední chvíli do 30.11.2019 v rámci Octoberfest nabídky a získejte slevu neuvěřitelných 50 % na ubytování se snídaní! 25% slevu na wellness procedury, plavbu při západu slunce zdarma a spoustu dalších výhod. Cestu pro Vás můžeme naplánovat až do 31.3.2020.
 
V resortu Amantara Dhigu na Vás čeká dobrodružství na třech ostrovech, na moři a pod vodní hladinou. Surfujte, potápějte se, dejte si piknik na opuštěném ostrově a poté se vraťte k wellness procedurám a kulinářským zážitkům v resortu Amantara Dhigu.
 
Od 1.10.-30.11.2019 využijte zdarma speedboat transferu pro Vaše děti a kombinujte tuto nabídku s 25% nebo 35% slevou na ubytování dle délky pobytu či s polopenzí zdarma!
 
 
Do resortu LUX* North Male Atoll se dostanete pomocí krátkého transferu člunem z Male. Přímý přístup na pláž nebo k laguně je samozřejmostí, ubytujete se v elegantních pokojích ve stylu plážového domu s venkovním posezením a volný čas můžete věnovat široké nabídce vodních sportů. V lázních na Vás čekají relaxační masáže a kosmetické procedury.
 
Pokud si nejste ještě jistí, kdy na svou dovolenou snů vyrazíte, využijte nabídky platné do konce listopadu a pobyt lze naplánovat až do 31.10.2020****. Sleva 20 % na ubytování a transfer zdarma při pobytu minimálně 7 nocí. Při rezervaci ubytování typu Retreat a Overwater Retreat získáváte all inclusive zdarma a při pobytu delším než tři noci přepravu z Male zdarma.
 
 
Ať už hledáte poklidný úkryt nebo aktivní dobrodružství, ostrov Dhidhoofinolhu je domovem LUX * South Ari Atoll, luxusního letoviska, kde se vaše fantazie o uvolněném ráji naplní. Objevíte zde 193 soukromých vil, které jsou umístěny na okraji vody podél dvou mil jemných pláží a posazeny na chůdách nad křišťálovou lagunou. Při západu slunce nebo při východu slunce, tyto super prostorné pokoje a apartmá představují na Maledivách zcela originální atmosféru plážových domů. 
 
15% slevu na všechny typy pokojů Vám můžeme sjednat až do konce ledna, cestu lze uskutečnit až do konce října roku 2020! Tak na co čekáte, čas plánovat dovolenou na příští rok právě nadešel.
 
Nově otevřený Baglioni Resort se nachází na ostrově Maagau. Elegantně zařízené vily jsou obklopeny krásnými plážemi, kokosovými palmami, křišťálově čistou vodou a úchvatným výhledem na západ slunce. Přijďte mezi prvními navštívit jedno z nejlepších luxusních letovisek Malediv v italském stylu.
 
Ještě zajímavější je 40% sleva na všechny typy pokojů, stravování ve formě polopenze zdarma, 60 minutová masáž zdarma, láhev vína při příjezdu a spousta dalších zvýhodněných cen na doplňkové služby. Nabídka je platná do 20.12.2019.
 
Od 7.1.-4.4.2020 můžete také stále využít slevu 40 % a polopenzi zdarma.
 
 
Resort JOALI leží na ostrově Muravandhoo na atolu Raa na severu Malediv a skládá se z 73 vil a rezidencí nad vodní hladinou. Wellness centrum JOALI Spa by Espa nabízí relaxační procedury v tropickém prostředí. Bohaté snídaně formou bufetu na Vás čekají v designové restauraci Vandhoo, těšte se na dokonalé kulinářské zážitky z jihovýchodní asijské, čínské, středomořské a levantské kuchyně a působivý vinný sklep s vytříbeným výběrem vín, včetně archivních. Přímo před Vašima očima Vám uvaří v restauraci Her Kitchen.
 
Odleťte na dovolenou v chladných zimních měsících (do 21.12.2019) a využijte skvělé nabídky resortu JOALI! Čím více nocí totiž v hotelu strávíte, tím víc ušetříte - 4 noci za cenu 3, 5 za 4, 7 za 5 nebo dokonce i 14 nocí za cenu 10! Vždy také získaté stravování formou polopenze zdarma. Tak na co ještě čekáte? 
 
 
Vilamendhoo Island Resort, obklopen krásnou lagunou, úžasným útesem a dlouhými úseky bílé písečné pláže, je jediným letoviskem Vilamendhoo atolu Jižní Ari. Je 900 metrů dlouhý a 250 metrů široký. Transfer hydroplánem z mezinárodního letiště Velana trvá 25minut.
 
20 % sleva na ubytování a vámi zvolené stravování je platná pokud s námi rezervujete do konce listopadu. Vaši cestu můžete podniknout od 1.11.2019 až do 19.12.2019.
 
 
Fairmont Maldives leží na idylickém ostrově Sirru Fen Fushi v atolu Shaviyani, který je vzdálen 55 minut vzrušující jízdy hydroplánem z maledivského hlavního města Male. Sirru Fen Fushi, pojmenovaný podle místního výrazu pro „tajný vodní ostrov“, se leskne jako perla a jeho pláž s bílým pískem lemovaná kymácejícími se palmami poskytuje útočiště pro vaší relaxaci. 120 luxusních vil má přírodní směs vzorů a domorodých dekorací, které vytvářejí harmonické, ale stimulující eklektické kouzlo. Každá vila je navržena pro výjimečný komfort a relaxaci se soukromým bazénem.
 
Využijte nabídky platné do konce října a užijte si let hydroplánem pro dvě osoby zcela zdarma. Nabídka je platná pro pobyty dlouhé min. 7 nocí v období od 1.11.-23.12.2019.
 
Slevu 35 %***** můžete získat pro vaše cesty do 7.1.2020! Zůstaňtě minimálně 7/10 nocí a jeden/dva transfery hydroplánem máte zdarma!
 
S 35% slevou kombinujte také výlet na jachtě Azimut zdarma! Prozkoumejte tyrkysový Indický oceán, zažijte bezkonkurenční západy slunce a objevte zázraky mořského života. Podmínkou je pobyt dlouhý minimálně 5 nocí.
 
 
COMO Maalifushi je jediný resort, který se Vám otvírá na maledivském atolu Thaa, postavený v jižní části souostroví. S nadzemními vilami a plážovými apartmány je COMO Maalifushi tím nejlepším cílem pro rodiny, páry, surfaře a potápěče. Nedaleko se nachází několik neobývaných soukromých ostrovů, kde můžete v sezóně pozorovat manty.
 
Oslavte Vánoce na Maledivách (23.12.2020-5.1.2020) a získejte zdarma vnitrostátní transfer a 20% slevu na ubytování při pobytu min 7 nocí.
 
Slevu 20 % na ubytování si také vychutnejte pro jakýkoli termín do 22.12.2019!
 
 
Ayada Maledives se nachází na krásném soukromém ostrově s nedotčenými plážemi a svěží tropickou zelení. Ayada Maledivy nabízí skutečně luxusní útočiště v maledivském stylu. Široká škála restaurací, velké vily se soukromými nekonečnými bazény a oceněné AySpa činí z Ayada Maldives vynikající volbu. Hostům je k dispozici celá řada vodních sportů, exkurzí a dalších aktivit.
 
Vánoce strávené v ráji nebyly kdy přístupnější. Sleva 40 % pro pobyty do 27.12.2019 a 35 % pro období 28.12.2019-5.1.2020. 2 děti do 16 let vemte s sebou zdarma!
 
 
 

 

*Minimální délka pobytu je 7 nocí, v případě pobytu přes Silvestr je minimum nocí 10.

** Vyjma 21.12.2019 - 11.1.2020

*** Vyjma Čínského Nového roku 23.-28.1.2020 a Velikonoc 9.-15.4.2020

**** Vyjma 23.12.19 – 10.01.20, 22.01.20 – 10.02.20, 08.04.20–23.04.20

***** Typ ubytování: Two Bedroom Beach Sunset Villa, Two Bedroom Water Sunrise Villa, Two Bedroom Water Sunset Villa, Three Bedroom Beach Sunset Villa, Three Bedroom Water Sunset Villa