Speciální nabídky hotelů na Maledivách

Soneva Fushi se stal nejoblíbenějším resortem roku! V prostorných vilách se hosté mohou těšit na jedinečný „trosečníkový“ zážitek s krásně navrženými interiéry vyrobenými z nejkvalitnějších udržitelných materiálů. Privátní vily s vlastním úsekem nedotčené pláže jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální soukromí a čisté spojení s přírodou, každá vila nabízí venkovní koupelnu, která zasahuje do soukromé zahrady.

Resort Sun Aqua Iru Veli leží na jedinečném ostrově, v tropickém útočišti pro relaxaci a zábavu, v naprosté intimitě. Každý pokoj nabízí soukromý bazén s výhledem na oceán či luxusní koupelnu. Sun Aqua Spa, postavený na klidné ostrovní laguně, je svatyní blahobytu. Za zvuku šeptajících vln se ponořte do naprostého klidu a vychutnejte si svou masáž.

 
Park Hyatt se nachází v North Huvadhoo, jednom z největších přírodních atolů na světě, krásné útočiště s přírodní bílou pláží a azurovou lagunou. Dopřejte si výběr z 50 soukromých vil, umístěných v přírodní krajině nebo posazených nad vodou s výhledem na oceán, z nichž každá je navržena s maximálním komfortem.
 
Pro cesty od 11.1.-30.4.2020*** připravil resort slevu 40 nebo 45 % dle typu zvoleného pokoje. Již teď Vánoce se slevou 20 % v termínu od 20.12.2020-10.1.2021. Bookujte do 29.2.2020!
 
 
Hideaway Beach Resort & Spa je ideální útočiště na Maledivách, nacházející se v severním atolu Haa Alifu. Exkluzivní letovisko se službami pro ty, kteří vyžadují originální luxus a maximální soukromí. Tento neuvěřitelný resort je situovaný na soukromém ostrově ve tvaru půlměsíce a nabízí výběr soukromých vil nebo soukromých vil s bazénem.
 
 
Conrad Maledives s nekonečnými bazény a vůní Indického oceánu nabízí vily a apartmá, umístěné nad vlnami nebo zasazené mezi tropickou zelení, nabízí hostům maximální soukromí a příležitost spojit se s přírodou a maledivskou kulturou.
 
 
Dusit Thani  se nachází se na ostrově Mudhdhoo v atolu Baa  - první a jediné světové biosférické rezervaci. Tento hotel na Maledivách je pouhých 35 minut hydroplánem od hlavního města Malé nebo 25 minut vnitrostátním letem a 10 minut člunem od letiště Dharavandhoo. Hosté mohou plavat v jednom z největších nekonečných bazénů na Maledivách. Dusit Thani je velmi oblíbený u rodin s dětmi.
 
Pokud se již rozmýšlíte nad Vaší dovolenou v roce 2020, potěší Vás 45% sleva na všechny typy pokojů. Děti mladší 12 let mají pobyt i stravu zcela zdarma. Resort pro své hosty nabízí zdarma také plavbu při západu slunce. Dopřejte si také relaxační wellness procedury se slevou 25 %. Nabídka je platná pro pobyty od 11.1.-6.4.2020!
 
 
Nově otevřený Baglioni Resort se nachází na ostrově Maagau. Elegantně zařízené vily jsou obklopeny krásnými plážemi, kokosovými palmami, křišťálově čistou vodou a úchvatným výhledem na západ slunce. Přijďte mezi prvními navštívit jedno z nejlepších luxusních letovisek Malediv v italském stylu.
 
Od 7.1.-4.4.2020 můžete stále využít slevu 40 % a polopenzi zdarma.
 
 
Fairmont Maldives leží na idylickém ostrově Sirru Fen Fushi v atolu Shaviyani, který je vzdálen 55 minut vzrušující jízdy hydroplánem z maledivského hlavního města Male. Sirru Fen Fushi, pojmenovaný podle místního výrazu pro „tajný vodní ostrov“, se leskne jako perla a jeho pláž s bílým pískem lemovaná kymácejícími se palmami poskytuje útočiště pro vaší relaxaci. 120 luxusních vil má přírodní směs vzorů a domorodých dekorací, které vytvářejí harmonické, ale stimulující eklektické kouzlo. Každá vila je navržena pro výjimečný komfort a relaxaci se soukromým bazénem.
 
Slevu 35 % můžete využít i pro období Velikonoc! Zůstaňte v resortu minimálně 4 noci v období od 19.-30.4.2020 a zvýhodněná cena je vaše!
 
 
COMO Maalifushi je jediný resort, který se Vám otvírá na maledivském atolu Thaa, postavený v jižní části souostroví. S nadzemními vilami a plážovými apartmány je COMO Maalifushi tím nejlepším cílem pro rodiny, páry, surfaře a potápěče. Nedaleko se nachází několik neobývaných soukromých ostrovů, kde můžete v sezóně pozorovat manty.
 
50% sleva na všechny typy pokojů pro termíny dovolené 1.3.-30.4.2020 nebo už plánujete exotické Vánoce? Sleva 40 % od 20.12.2020-10.1.2021 - rezervujte do 31.7.2020!
 
 
 
Ayada Maledives se nachází na krásném soukromém ostrově s nedotčenými plážemi a svěží tropickou zelení. Ayada Maledivy nabízí skutečně luxusní útočiště v maledivském stylu. Široká škála restaurací, velké vily se soukromými nekonečnými bazény a oceněné AySpa činí z Ayada Maldives vynikající volbu. Hostům je k dispozici celá řada vodních sportů, exkurzí a dalších aktivit.
 
 
Huvafen Fushi je luxusní rezort, který se nachází na atolu North Malé na Maledivách. Ubytujete se v prostorných bungalovech a zažijete pravé souznění s přírodou. Všechny bungalovy jsou prostorné a mají opalovací terasu, satelitní TV s plochou obrazovkou a bluetooth reproduktory Bang and Olufsen. Ve vlastní koupelně najdete dešťovou sprchu a oddělenou vanu. 
 
35% sleva na všechny typy ubytování čeká na vaše pobyty od 11.1.2020 do 30.4.2020. Ohřejte se během českých chladných měsíců na Maledivách!
 
The Standard Huruvalhi leží 35 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Malé nebo 25 minut letu z vnitrostátního letiště Dharavandhoo následovaného 30 minutami plavby motorovým člunem až do rezortu. Všechny vily jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, kávovarem Dallmyr a vanou.
 
 
Raffles Maldives Meradhoo Resort je ekologický hotel situovaný na 2 ostrovech v atolu Gaafu Alifu a nabízí a naprosto luxusní dovolenou. Nachází se na soukromém ostrově s bílým pískem, tyrkysovou lagunou a svěží zelení.
 
Nenechte si ujít slevu 45 % na všechny typy pokojů, polopenzi za cenu snídaně a děti do 12 let získají plnou penzi zdarma. Nabídka platí pro pobyty až do 23.12.2020. Rezervujte s námi nejdéle do 30.4.2020.
 
 
Soneva Jani se nachází na ostrově Medhufaru v laguně u atolu Noonu a nabízí vily nad vodou i na pevnině. Každá vodní vila má vlastní úsek laguny a soukromý bazén.
 
Velikonoční nabídka obsahuje transfery letadlem pro 2 osoby zdarma (při pobytu min. 7 nocí během 4.-19.4.2020 v One Bedroom Villa)
 
 
Rezort Banyan Tree Vabbinfaru zasazený do atolu North Male je perfektní pro ostrovní dovolenou, líbánky či výročí Ponořte se do úchvatných výhledů na Indický oceán, kulinářských specialit či SPA.
 
Využijte slevy 30 %! Na dovolenou můžete vyrazit až do 23.12.2020, rezervujte do konce března.
 
Na atolu North Male se ukrývá také Angsana Ihuru luxusní ekologický rezort situovaný na ostrově Ihuru, který je obklopený jedním z nejzachovalejších korálových útesů na Maledivách.
 
Využijte slevy 30 %! Na dovolenou můžete vyrazit až do 23.12.2020, rezervujte do konce března.
 
 

 

*Minimální délka pobytu je 7 nocí, v případě pobytu přes Silvestr je minimum nocí 10.

** Vyjma 21.12.2019 - 11.1.2020

*** Vyjma Čínského Nového roku 23.-28.1.2020 a Velikonoc 9.-15.4.2020

**** Vyjma 23.12.19 – 10.01.20, 22.01.20 – 10.02.20, 08.04.20–23.04.20

***** Typ ubytování: Two Bedroom Beach Sunset Villa, Two Bedroom Water Sunrise Villa, Two Bedroom Water Sunset Villa, Three Bedroom Beach Sunset Villa, Three Bedroom Water Sunset Villa

 

Využijte slevy 30 %! Na dovolenou můžete vyrazit až do 23.12.2020, rezervujte do konce března.