Speciální nabídky hotelů na Maledivách

Reethi Faru Resort představuje luxusní útěk na odlehlý, nedotčený ostrov Filaidhoo. Zažijte tento jedinečný tropický ostrovní ráj, kde se křišťálově čistý oceán setkává s nekonečným bílým pískem a jeho svěží zeleň z něj dělá skutečně kouzelný únik z reality.

Prožijte zde léto 2020 s 30% slevou! Napište nám, vše pro vás vyřídíme včetně letenek. Cesty jsou možné až do konce října.

Dusit Thani  se nachází se na ostrově Mudhdhoo v atolu Baa  - první a jediné světové biosférické rezervaci. Tento hotel na Maledivách je pouhých 35 minut hydroplánem od hlavního města Malé nebo 25 minut vnitrostátním letem a 10 minut člunem od letiště Dharavandhoo. Hosté mohou plavat v jednom z největších nekonečných bazénů na Maledivách. Dusit Thani je velmi oblíbený u rodin s dětmi.

Využijte až 45% slev na všechny typy ubytování, 25% slevy na SPA a wellness nebo plavbu při západu slunce zdarma. Víme, že je teď těžké, rozhodnout se pro rezervace dovolených. Rezervaci můžete provést až do 30.9.2020 a na vysněnou cestu vyrazit od 1.11.-23.12.2020 nebo 11.1.-27.3.2021!
 
Lux*North Malé Atoll dělí od letiště v Malé pouze krátký trasfer lodí. 67 dvoupodlažních rezidencí s vlastním bazénem jsou definicí luxusu a intimní dovolené. My zkrátka víme, jak a kde vás hýčkat!
 
Až do 30.4.2021 můžete využít až 35% slev na ubytování (vyjma vánočních svátků). Nejlepší letecké spojení a ceny jsou od nás samozřejmostí.
 

Reethi Faru

Dusit Thani

Lux*