Speciální nabídky hotelů na Maledivách

Reethi Faru Resort představuje luxusní útěk na odlehlý, nedotčený ostrov Filaidhoo. Zažijte tento jedinečný tropický ostrovní ráj, kde se křišťálově čistý oceán setkává s nekonečným bílým pískem a jeho svěží zeleň z něj dělá skutečně kouzelný únik z reality.

Prožijte zde léto s 30 % slevou! Napište nám, vše pro vás vyřídíme včetně letenek. Cesty jsou možné až do konce října.

Dusit Thani  se nachází se na ostrově Mudhdhoo v atolu Baa  - první a jediné světové biosférické rezervaci. Tento hotel na Maledivách je pouhých 35 minut hydroplánem od hlavního města Malé nebo 25 minut vnitrostátním letem a 10 minut člunem od letiště Dharavandhoo. Hosté mohou plavat v jednom z největších nekonečných bazénů na Maledivách. Dusit Thani je velmi oblíbený u rodin s dětmi.

Využijte až 45 % slevu na všechny typy ubytování, 25 % slevy na SPA a wellness nebo plavbu při západu slunce zdarma. Víme, že je teď těžké, rozhodnout se pro rezervace dovolených. Na vysněnou cestu můžete vyrazit ve vybraných termínech, napište nám!
 
Lux*North Malé Atoll dělí od letiště v Malé pouze krátký transfer lodí. 67 dvoupodlažních rezidencí s vlastním bazénem jsou definicí luxusu a intimní dovolené. My zkrátka víme, jak a kde vás hýčkat!
 
Možnost využít až 35 % slevu na ubytování ve vybraných termínech (vyjma vánočních svátků). Nejlepší letecké spojení a ceny jsou od nás samozřejmostí.
 

Reethi Faru

Dusit Thani

Lux*